Čistící gel na ruce s virucidním a bakteriocidním složením, 50 ml

89,00 

Univerzální čistící gel na ruce s virucidním a bakteriocidním složením. Vysoký obsah alkoholu – až 60% zajistí dostatečnou prevenci v obdobích zvýšeného rizika bakteriálních a virových onemocnění.

Skladem >5

Katalogové číslo: IC-CG001 Kategorie: ,

Popis

Univerzální čistící gel na ruce s virucidním a bakteriocidním složením. Vysoký obsah alkoholu – až 60% zajistí dostatečnou prevenci v obdobích zvýšeného rizika bakteriálních a virových onemocnění. Důležitou součástí jsou hydratační a regenerační složky (včetně vitamínu E), které při dlouhodobém užívání ochrání naše ruce před vysušením.

Přípravek nabízíme v lahvičce s praktickým airless systémem. Je ideální pro použití při návštěvě obchodních domů, při jízdě hromadným dopravním prostředkem, nebo před jídlem. Kontaktu s bakteriemi a viry se lze jen těžko bránit, ale i díky tomuto gelu proti nim můžeme účinně bojovat.

Aktuálně: Likvidace virů a bakterií prostřednictvím alkoholových přípravků je nejefektivnější, pokud je obsah alkoholu v přípravku mezi 60-70 % Je to dáno tím, že bakterie a viry obsahují bílkovinné molekuly, které potřebují alespoň nějaký podíl vody na to, aby se tímto alkoholem denaturovali. Neplatí tedy, že přípravek s 90% obsahem alkoholu a více je účinnější…

Upozornění: Nenanášejte na poraněnou, citlivou nebo podrážděnou pokožku. Zabraňte kontaktu s očima a v případě zasažení očí několik minut oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu užití. Nevystavujte přímému slunci a vysokým teplotám.

Použití: Naneste malé množství gelu (3-4ml) na ruce a důkladně rozetřete do pokožky dlaní, hřbetu rukou i mezi prsty až do úplného vysušení pokožky. Neoplachujte vodou! Díky obsahu hydratačních složek je vhodný pro každodenní užívání.

Další informace

Značka

IVEN Cosmetics

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.